Hyundai-partnerstvi-fotbal-facr- (1)

Hyundai a česká fotbalová reprezentace prodloužily partnerství

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Hyundai -  20. 4. 2023


Jihokorejská automobilka Hyundai zůstává i nadále hlavním partnerem české fotbalové reprezentace. Spolupráce s patnáctiletou tradicí byla nově prodloužena minimálně do konce evropského šampionátu v červnu roku 2024.

Značka Hyundai tak bude i nadále poskytovat mobilitu představitelům českého národního týmu a Fotbalové asociace České republiky (FAČR). Ti mimo jiné využívají i vozy vyrobené ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech ve slezských Nošovicích, modely i30, Tucson a Kona Electric.

Přečtěte si také:  Svolávací akce za 16. týden 2023: Airbagy Takata stále zlobí, problémy mají auta i s elektronikou

„Spolupráce s českou fotbalovou reprezentací je naším klíčovým strategickým partnerstvím na českém trhu. Fotbal je v České republice nejpopulárnějším sportem a my jsme rádi, že naše prestižní spolupráce bude nejen pokračovat, ale dále se rozšíří,“ řekl Martin Saitz Generální ředitel Hyundai Motor Czech.

„Společnost Hyundai je v českém i mezinárodním fotbale etablovaná dlouhodobě. Pro nás je to záruka prestižní a oboustranně cenné spolupráce. Jsme rádi, že kromě reprezentačního áčka jako naší vlajkové lodi zajímají Hyundai i reprezentace žen a tým do 21 let. Věřím, že partnerství bude nadále úspěšné a společně oslavíme postup na mistrovství Evropy, které se příští rok uskuteční v Německu,“ řekl Petr Fousek Předseda FAČR.

Přečtěte si také:  Nový Hyundai Kona je tu. Dostane i spalovací motory a design se bude lišit podle pohonu

Hyundai je dlouholetým partnerem prvního týmu reprezentace a výběru do jednadvaceti let, nově však bude podporovat také českou ženskou fotbalovou reprezentaci.

„Vnímáme rostoucí popularitu ženského fotbalu ve světě, ale také překážky, jimž čelí zejména v českém prostředí. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše partnerství i na českou ženskou reprezentaci a vyvineme úsilí směrem ke zlepšení podmínek našich reprezentantek a podpoře dívčího fotbalu v zemi,“ řekl Jan Przyczko Marketingový manažer Hyundai Motor Czech.

Hyundai-partnerstvi-fotbal-facr- (2)

„Reprezentace žen má za sebou v poslední době několik pozoruhodných výsledků proti velkým favoritům. Dalším velkým cílem pro nás je postup na mistrovství Evropy nebo světa, o což se budeme pokoušet i s Hyundai v zádech,“ řekl Erich Brabec Vedoucí úseku ženského fotbalu FAČR.

Přečtěte si také:  Modernizovaný Hyundai i10 má české ceny. Vejde se hluboko pod 300 tisíc

Součástí prodloužení partnerství mezi značkou Hyundai a českou fotbalovou reprezentací je speciální společný projekt „Hrdě za repre s Hyundai“ s prostorem Bez frází (www.bezfrazi.cz), který bude od května přinášet příběhy českých reprezentantů a reprezentantek, legend i dalších osobností domácího fotbalu. Projekt vyvrcholí knižním vydáním krátce před evropským šampionátem v roce 2024.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *