Hot Wheels uvádí speciální edici Outlaw: modely Porsche od Magnuse Walkera

Autor: Jan Karlík - 18. 4. 2016


Pokud sledujete známého blázna do vozů Porsche, Magnuse Walkera, určitě vám neuniklo, že již pár dní prezentuje modely aut, které jsou inspirované jeho vlastní sbírkou. Přestože to ze začátku vypadalo jako zdařilý fan art podobných nadšenců, ukázalo se za tím vším stojí daleko větší projekt. Jde o speciální edici modelů značky Hot Wheels, která nese název Outlaw.

Hot Wheels Porsche Outlaw Magnus Walker 14

Firma Mattel se pro limitovanou edici modelů Hot Wheels v měřítku 1:64 spojila se slavným sběratelem vzduchem chlazených Porsche. Po designové stránce právě tento zarostlý chlapík stojí za speciální edicí Outlaw, ve které vznikla celkem pětice autíček. Pokud jste ještě úplně nevyrostli z klukovských let – a to si přiznejme, že asi nikdo z nás – můžete do své vysněné garáže angličáků zaparkovat dvě Porsche 356, závodní 935 Moby Dick, dále je k dispozici vzduchem chlazené kupé 911 generace 964 a aktuální 911 GT3 RS.

Veškeré nápady na design vozů pocházely z hlavy Magnuse Walkera, lépe řečeno, z jeho soukromé sbírky. Firma Mattel zařadila zmiňovaný double modelů Porsche 356 do standardní kolekce Hot Wheels Basic, zatímco zbývající vozy edice Outlaw zamíří do lepší řady Hot Wheels Premium. Nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o „mrňavá“ autíčka 1:64, nemusíte se děsit ceny. Pokud jste fanoušci Magnuse, při nákupu každého z modelů se vejdete do 100 Kč.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek