Hledá se nejdrsnější cesta Evropy: Posílejte tipy a vyhrajte helmu Miky Häkkinena

Autor: Tisková zpráva - 2. 11. 2016


V neděli 6. listopadu odstartuje na oficiálním instagramovém profilu společnosti Nokian Tyres soutěž o unikátní sběratelský kousek, který určitě potěší nejen fanoušky závodů F1. Hrát se bude o originální helmu dvojnásobného šampiona F1, finského jezdce Miky Häkkinena. Ten je oficiálním ambasadorem značky Nokian Tyres a také hlavní postavou nového televizního spotu, který se aktuálně vysílá především ve skandinávských zemích a na internetu. Právě v tomto reklamním spotu společnost s nadsázkou vysvětluje, že zatímco ostatní výrobci pneumatik vyrábí svoje produkty jen z pryžové směsi, Nokian Tyres k ní přidává ještě sílu, odhodlanost a skandinávskou houževnatost. A právě odhodlanost zobrazuje Mika ve spotu. Spot natáčel ve své závodní helmě, kterou i s jeho vlastnoručním podpisem mají fanoušci nyní možnost vyhrát.

Mechanika soutěže je jednoduchá – helmu dostane ten, kdo ji pro svoje ježdění po evropských silnicích potřebuje nejvíce, společnost totiž v soutěži hledá nejdrsnější silnici Evropy. Soutěžící mají za úkol vyfotit a sdílet na Instagramu s hashtagem #likeMika nejnáročnější úsek silnice, který najdou. Soutěže se mohou zúčastnit zájemci s doručovací adresou v ČR, Polsku, Německu, Itálii, Francii, Bulharsku, Rumunsku, Rakousku a Švýcarsku.

mika_h_helmet_02

Oficiální zahájení soutěže proběhne 6. listopadu ve večerních hodinách na instagramovém profilu @nokiantyreseurope, kde budou uvedena také podrobná pravidla. Po dvou týdnech zástupci společnosti vyberou vítěze, který obdrží podepsanou helmu.

nokiantyres_hakkinen_partnership_2016

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek