Hamann do Ženevy přiveze upravené BMW X4

Autor: Jan Karlík - 3. 2. 2016


Německý úpravce Hamann představuje pomocí trojice fotografií svou nejnovější sadu úprav pro pseudoSUV BMW X4. Úprav se dočká nejen karoserie, ale i motory, podvozek a interiér. Je to ale takové malé peklo. Pokud nejste skalními fanoušky bavorských SUV se splývavou zádí, na fotografie se v rámci zachování duševního zdraví dívejte pouze s přimhouřeným okem.

Hamann BMW X4

Novinky v podobě předního nárazníku a nových mřížek vstupů vzduchu před předními koly a spoilerem jsou namontovány pod původní díl. Na úpravy předních partií pak navazuje zadní část s novým difuzorem pod zadním nárazníkem a spoilerem umístěným na víku kufru. Změnou prošel také koncový díl výfukového potrubí, který je zakončen čtveřicí chromovaných koncovek.

K dispozici jsou také nové sady litých kol ve čtyřech různých designech. Pokud si budete přát ze svého SUV udělat zase normální auto a bolest zad pro vás není problém, můžete dostat také nové sportovní pružiny, které celou X4 přiblíží o 35 mm blíže k vozovce.

Hamann BMW X4

Myslelo se také na výkon. V případě modelu xDrive20i je nabízeno zvýšení výkonu ze standardních 184 koní (135 kW) na výsledných 208 koní (153 kW). Verze xDrive28i si polepší o 27 na výsledných 272 koní (200 kW) a pro xDrive35i je připraveno 348 koní (256 kW). Ze vznětových jednotek může xDrive20d počítat se zvýšením na 231 koní (170 kW), zatímco u xDrive30d se jedná o nárůst z 258 koní (190 kW) na 313 koní (230 kW). Vrcholná vznětový verze xDrive35d může mít až 381 koní (280 kW). To vše samozřejmě díky novým řídícím jednotkám.

Interiéru se Hamann dotkl pouze decentně a prozatím nabídne pouze hliníkové sady na pedály a instalaci LED svítidel do předních dveří. Ty vám pak po otevření vesele svítí na zem logo úpravce. Uff… Pak už jen zamknete kolotoče a můžete jet.

Hamann BMW X4

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru