bmw-mercedes-benz-twitter-halloween

(Hlavně) Amerika včera slavila Halloween a přidaly se k tomu samozřejmě i automobilky. Tou první, bylo BMW, které si vystřelilo z Mercedes-Benzu, ale ten to nenechal jen tak bez odezvy a vtipně reagoval.

Na twitteru severoamerického zastoupení mnichovské automobilky se objevila fotka s poměrně vtipným textem. Na té fotce je Mercedes-Benz třídy E, který má na sobě plachtu s fotkou BMW M5. Text u fotky říká, že „dnes je ten den, kdy se auta mohou obléknout jako jejich superhrdinové“. Jasné, výstižné a vtipné, ale…

Mercedes-Benz si samozřejmě nenechal ujít možnost zvednout hozenou rukavici. Na fotku reagovalo s tím, že „jde opravdu o strašidelný kostým, speciálně ten gril“. Mercedes-Benz tak upozorňuje na stále se zvětšující ledvinky, s čímž začalo BMW X7, pokračovalo u řady 7 a zatím oficiálně vyvrcholilo u BMW Concept 4 z frankfurtského autosalonu.

Mimochodem není to poprvé, kdy se takto automobilky provokují. V Americe to není nic výjimečného, však si připomeňme například Cadiilac anebo přestřelku BMW s Audi.

Cadillac provokuje evropské konkurenty s notnou dávkou humoru

Vtipná válka mezi BMW a Audi pobavila twitter