2020-gymkhana_11-travis_pastrana-subaru

Gymkhana 11 je tady! Za volantem Subaru je Travis Pastrana, ale kusy gumy létají vzduchem stále

Autor: Pavel Srp - Zdroj: youtube.com -  8. 12. 2020


Psal se rok 2011, kdy světlo světa spatřilo první video s názvem Gymkhana. Tehdy se v něm Ken Block proháněl neustále v driftu v Subaru Impreza WRX STI. Teď, o dekádu později tu máme už 11. pokračování. Do toho se opět vrátilo Subaru, ale za volantem už není Ken Block, vystřídal ho Travis Pastrana. Koncept je ale stále stejný: pořád bokem!

V nejnovějším 11. pokračování driftovací zběsilosti s názvem Gymkhana opět nebudeme ochuzeni o kouř z pálící se gumy. To má na svědomí brutálně upravené Subaru WRX STI. Video dokonce tvrdí, že to je to nejbrutálnější Subaru na světě, a my nemáme důvod tomu po jeho zhlédnutí nevěřit.

Přečtěte si také:  Gymkhana 10 je venku a je to pořádný nářez: 5 aut, 5 míst a spousta driftů

To, jak lehce dokáže jezdit bokem, je dechberoucí, přičemž Travis Pastrana si s ním navíc skvěle rozumí. Ve videu ale můžeme vidět ještě jedno epické Subaru, kterým je druhá generace BRZ. Ta si totiž na chvíli hodila synchronizovaný drift s Pastranou kolem telegrafních sloupů.

Na rozdíl od původních videí Gymkhana, jsou v tomto nejnovějším kromě driftů užity i rychlé průjezdy s trochou skrytých příběhů uvnitř. Nechybí ale ani lodě, letadla nebo jiná auta. Je to jiné, ale stále je to masakr. Dost řečí, video si pusťte, ať to vidíte sami.

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *