G-Power Lamborghini Urus

G-Power už neupravuje jen bavoráky. Představuje 830koňové Lamborghini Urus

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: G-Power -  27. 8. 2022


G-Power je německý úpravce, který se přes 40 let specializoval na modely BMW. Nová doba však přinesla nové příležitosti, takže v poslední době představuje úpravy i pro jiné značky. V jednom z nejnovějších počinů se podíval na zoubek Lamborghini Urus.

Sériové Lamborghini Urus je docela výkonné auto už v sérii. Pod kapotou má motor V8 4.0 litru s dvěma turbodmychadly, jehož výkon je 484 kW/650 koní a točivý moment 850 Nm. G-Power se ale rozhodl, že je to málo. Po úpravě řídící jednotky má auto 551 kW/740 koní a 950 Nm.

Ale to je pouze začátek, protože si můžete připlatit i za ještě výraznější úpravu. Ta může výkon zvýšit na 581 kW/780 koní a točivý moment rovných 1000 Nm. Na taková čísla se úpravce dostal výměnou kompletního výfuku včetně svodů, sportovních katalyzátorů a úpravy řídící jednotky. A pokud by ani to nestačilo, můžete si nechat ještě upravit chlazení motoru a sání, přičemž pak výkon vzroste až na 618 kW/830 koní.

Decentně upraven byl také design. G-Power přidal spoilery pod nárazník, nástavce prahů, zadní difuzor a větší křídlo na zádi. Upravená je ale i kapota. Do podběhů putovala obrovská 24″ kola a karoserie dostala černý lak s oranžovými doplňky.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *