Frajeřiny na odtahovce se nevyplatily. AMG dostalo ránu na nárazník i na kolo

Frajeřiny na odtahovce se nevyplatily. AMG dostalo ránu na nárazník i na kolo

Od Anina Russová | 10. 12. 2019 0

Když už vám auto naloží na odtahovku, znamená to jen dvě věci. Buď auto nejede nebo špatně parkujete. Mercedes-AMG E 63 z přiloženého videa nejspíš bude patřit do té druhé kategorie, protože podle všeho funguje více než dobře. Tedy až do chvíle, kdy se na odtahovce smýkne do strany.

Ale vezmeme to postupně. Faktem je, že bohužel nevíme, proč tohle AMG skončilo na odtahovce. Ani nevíme, jak je možné, že řidič během té přepravy zůstal v autě. Jedinou možností, jak se tohle všechno sešlo, je ta, kdy si majitel sám nechá auto na odtahovku naložit a někam ho převáží. Ale protože video pochází z Ruska, možné je prakticky cokoliv…

Rychlý test Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ kombi

Řidič sedící za volantem mercedesu dostal „skvělý“ nápad, že na jedoucí odtahovce zapálí zadní gumy. Jakkoliv to vypadá jako záběr z nějakého akčního filmu, je to realita. Chvíli to vypadalo celkem bezproblémově, ale jak už asi tušíte, nevydržely popruhy, které auto na odtahovce držely na místě. Naštěstí praskl jen jeden, ale i tak to ze záběrů vypadá, že AMG se částečně přesunulo do strany, kde se opřelo kolem o rantl korby.

Navíc vzhledem k nedostatku prostoru v tu chvíli auto drclo nárazníkem do kraje odtahovky. A protože jde o Mercedes-AMG, ani kolo a ani nárazník nebudou z laciného kraje. Na frak ale dostaly i pneumatiky a poškozena byla i podlaha odtahového auta. Jak vidno, nejlepší nápad tenhle burnout rozhodně nebyl.