V Londýně se před pár dny stala dopravní nehoda, při které pojišťovna vyplatí opravdu hodně peněz. Jejími účastníky totiž bylo Ferrari 458 Spider, Ferrari 812 Superfast a BMW M6 Gran Coupé.

Ulici Park Lane u známého parku Hyde Park v Londýně před pár dny zablokovala nehoda tří exkluzivních aut. To, co se přesně stalo, zatím není jasné, ale černé Ferrari 458 Spider tu nabouralo do zadní části Ferrari 812 Superfast a do pravého zadního rohu BMW M6 Gran Coupé.

Přečtěte si také:  Na silnicích v Evropské unii loni zemřelo o šestinu méně osob než v roce 2019. Pomohl i koronavirus

Můžeme se pouze domnívat a spekulovat, že řidič 458 nedobrzdil na semaforech a snažil se to zachránit na poslední chvíli tím, že se pokusí vejít mezi dvě auta. Odpovídala by tomu poškození všech aut. BMW stálo v levém pruhu, o něj si Ferrari urazilo levé přední kolo, zatímco Ferrari 812 Superfast stálo v pravém pruhu. Jisté je, že poškození všech tří aut jsou docela velká. 458 i M6 mají poškozené nápravy a 812 Superfast celý zadní nárazník a možná i blatník.

Video je docela dlouhé a ukazuje nejen to, jak dopadla auta po nehodě, ale také to, jaká auta se po Londýně pohybují. Kde jinde lze vidět jen kousek od sebe anebo v provozu třeba Porsche Carrera GT, Ferrari LaFerrari, nejnovější Rolls-Royce Ghost, ale i Mercedes-Benz třídy G od Brabusu, Mercedes-Benz S 65 AMG od Mansory, ale i další Porsche, Ferrari, McLareny a podobně?