Fascinující podívaná. Škoda Auto rozebrala Fabii na prvočinitele, co zjistila?

Autor: Anina Russová -   24. 5. 2018


Kdo z vás byl na vojně, jistě si pamatuje pojmy rozborka a sborka. Dnes se budeme věnovat hlavně tomu rozebírání, ale neděste se, nepůjde o střelné zbraně. Rozebírat se bude Škoda Fabia, a to opravdu důkladně.

A nejde jen tak o nějakou Fabii. Tento konkrétní kus má za sebou dlouhou a náročnou službu v německé redakci časopisu Auto Bild, kde ho měli na dlouhodobý redakční test. Jak dopadl bohužel nevíme, ostatně se o tom nezmiňuje ani sama automobilka. Pokud by vás to zajímalo, doporučujeme si časopis koupit. :)

Pokud by vás ale zajímalo, jak vlastně vypadá každá součástka auta, pak už odpověď máme. Redaktoři totiž auto odvezli zpět do Mladé Boleslavi, odkud je i přiložené video. Auto mělo po testu najeto 106 tisíc kilometrů a šlo o verzi s 1,2 TSI s automatickou převodovkou.

Rozborka neproběhla jen tak pro nic za nic. Krom toho, že jde o velmi zajímavý materiál, budou všechny díly z auta pečlivě prozkoumány a následně použity pro vzdělávací účely ve „škodováckém“ učilišti. Podle všeho dostanou studenti možnost auto postavit zpět do původní podoby. :)

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *