subaru-brz-toyota-gt86-liberty-walk-tuning

Jsou auta, která si lidé kupují a rozhodně je nechtějí nechat v sériovém stavu. Takovým typem je zcela jistě i dvojice „Toyobaru“. A vy se teď můžete podívat jak vypadají s tuningovým kitem Liberty Walk.

Tahle malá mrštná kupé dostala samozřejmě rozšiřovací nástavce prahů, ale také výrazné spoilery pod přední nárazník, přepracovaný difuzor v zadním nárazníku, ale také tzv. „kachní ocas“ jako křídlo na víku kufru. Nové díly jsou v kontrastní černé, stejně jako kapota a kola. Zvolené barevné odstíny budou ale samozřejmě na jakémkoliv majiteli.

Úprava techniky neproběhla žádná, jedinou změnou je pouze výměna výfuku. O pohon obou aut se tak stále starají 200koňové atmosférické dvoulitry, které svůj výkon posílají na zadní nápravu se samosvorným diferenciálem.

Obě auta z fotek mají to nejvíc, co si na auto lze pořídit. Jde o kompletní tuningový kit, za který zaplatíte 4470 do 5770 amerických dolarů, záleží i na materiálu, respektive povrchové úpravě.Kit je samozřejmě možné použít pro Subaru BRZ, ale i pro Toyotu GT86.