Dvě škodovky, dvě čerpací stanice a dvě velmi vážné nehody. Jeden z řidičů skončil ve vězení, druhý u doktora

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Policie ČR, HZS Karlovarského kraje -  2. 11. 2021


Co má společného Karlovarský a Královehradecký kraj? Na první pohled nic, každý leží jinde, dost daleko od sebe. Od víkendu mají ale jednu společnou věc, V obou krajích museli policisté, hasiči i záchranáři zasahovat u vážné nehody škodovky na čerpací stanici. V jednom případě jim pomáhala minimálně celá armáda andělů strážných, protože posádka po velkém nárazu nejen, že přežila, ale spolujezdec navíc odešel po svých. Ve druhém případě pak řidič skončil v cele.

K jedné z nehod došlo na Sokolovsku na čerpací stanici u dálnice D6 ve směru ze Sokolova na Loket. Zatím není jasné, co přesně se stalo, ale i z fotek je patrné, že řidič fabie nejel úplně pomalu. Své auto zapasoval pod stojící kamion, přičemž z přední části auta nic moc nezbylo. Uvnitř pak zůstal zaklíněný řidič, kterého hasiči po vyproštění předali do péče záchranářů. Spolujezdci se jako zázrakem nic nestalo.

Druhá zmíněná nehoda se stala 31. října odpoledne na čerpací stanici v Urbanicích. 27letý řidič Škody Octavia měl nejspíš původně v plánu odbočit k tamní čerpací stanici, ale manévr mu nevyšel. Nejprve vyjel na dělicí pás se svodidly, pak narazil do sloupu reklamní tabule a následně i do stojanu benzinky. O ten už se zastavil.

Dotyčnému, ale ani nikomu dalšímu se nic nestalo, ale policisté, kteří dali řidiči dýchnout, nakonec naměřili 2,7 promile. Proto mu na místě zadrželi řidičák, zakázali mu další jízdu, a navíc jej odvezli do policejní cely. Škoda na autě je dle odhadů asi 30 000 Kč, na ostatním majetku asi 120 000 Kč. Až řidič vystřízliví, čeká jej čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí pobyt za mřížemi, a to na dobu od šesti měsíců do tří let.

Štítky: , , , , , , , ,

1 názor na “Dvě škodovky, dvě čerpací stanice a dvě velmi vážné nehody. Jeden z řidičů skončil ve vězení, druhý u doktora”

  1. Mám řidičák 49 let najel jsem nejméně milion kilometrů a to bez jediné nehody !!Dnes asi udělá řidičák skoro každý !!!! Feťáci mají sebraný řidičák na rok při bouračce na dva !!!! V Rakousku dostanou pokutu ve výši sta tisíců a zabaví jim auto .Za volant si nesednou 5 let

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *