Víte, jak se říká, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě? No, tak o tom se jeden americký řidič přesvědčil sám na vlastní kůži. Celý incident se mezi dvěma řidiči se odehrál na silnici SR 41 v Tampě. Vlastně nejde o nic jiného, než o dva blbce (jednu ženu a jednoho muže) za volantem, kteří si tak trochu zbytečně zvyšují ego a jak to tak bývá, jeden z nich to odnese.

Podle řidičky, která toto video natočila, se celý incident odehrál takto: Paní tvrdí, že po dvouprodové silnici prostě jen jela o něco pomaleji než byla maximální povolená rychlost. Je ale potřeba dodat, že jela v levém (tedy předjížděcím) pruhu, kde podle zákona prakticky nemá co dělat pokud zrovna nepředjíždí. Samozřejmě to netrvalo dlouho a přiletěl za ní mladý muž ve Fordu F-250. Chvíli se nic nedělo, ale když mu ani po nějaké době neuhnula, začal se ji lepit na zadek, blikat, troubit a gestikulovat. Dotyčná místo toho, aby se se svým autem uklidila do pravého pruhu, zvládla vytáhnout telefon a vše si natáčet.

Jak se dalo čekat, mladý muž s Fordem při první možné příležitosti naší „kameramanku“ podjel a ještě ji stihl kalouskovsky ukázat, že je jednička. 🙂 Jenomže následný manévr spočívající ve frikulínském návrátu do levého pruhu tak nějak nezvládl a ve smyku skončil mimo silnici s pořádně nabouraným autem.  Myslím si, že blbost udělali oba a oba by zasloužili pár facek.

Dotyčná tvrdí, že mu uhnout nemohla, protože v pravém pruhu byly kamiony, což je nesmysl, protože na videu je jasně vidět, že je pravý pruh prázdný. Místo toho, aby mu uhnula, tak začala natáčet. Je dobře, že se nakonec nikomu nic nestalo. Nešťastník z pickupu nakonec jen opravuje auto a prý dostal pokutu od místního šerifa.

Už se vám někdy něco podobného stalo?