Dvě dodávky v plném tempu na Nurburgringu – video

Autor: Anina Russová -   26. 6. 2015


Jak jistě víte, po tragické nehodě na Nurburgringu vedení tratě nejdříve nastavilo přísná rychlostní omezení a teď dokonce zatrhlo tolik oblíbené pokusy automobilek o rekordní časy. Naštěstí tu stále je možnost pro nás všechny smrtelníky přeci jen dostupnější, tedy naše malé soukromé ubírání vteřinek na tomhle jedinečném okruhu.

Už jsme vám ukazovali různé výjevy ze Severní smyčky. Ať to byla ostrá slečna v mini sukni nebo rodinka s koly na střeše. A ty nehody… Nikdy si tahle videa nenecháme ujít.

Nurburgring je prostě těžce návykový, a když prostě není po ruce nic jiného, musí stačit třeba i dodávka. Čtete správně, my totiž pro vás máme krátké video, které ukazuje dvě místní dodávky, kterak si to bez ostychu rozdávaji na okruhu bok po boku. Konkrétně jde o Opel Vivaro a Fiat Ducato, jejichž řidiči mají okruh zjevně slušně najetý. Když si vybavím naši premiéru na Nurburgringu, vyděšené pohledy a asi i kapku strachu, tak je mi až stydno. Tihle dva manící se toho prostě nebojí a my se klaníme!

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *