Dva hulváti, dvě SUV a stres z kolony. To nemohlo dopadnout jinak

Autor: Anina Russová - 31. 10. 2018


Stres v práci, naštvaná manželka, neposlušné děti a neustálé kolony. Něco z toho nebo možná vše dohromady stálo za pro nás nepochopitelnou eskalací zloby dvou řidičů na silnici číslo 32 v americké Columbii. Vše ze začátku vypadá normálně. Řidič Fordu Explorer se snaží dostat do levého pruhu a podle záběrů z videa to vypadá, že to nedělá nijak hrubě.

Jenomže v levém pruhu jede řidič černého Nissanu, kterému se to moc nelíbilo. Těžko říct, co se mezi nimi odehrálo, zrovna to ve videu totiž vidět není, ale jejich následné chování už máme naservírované do posledního detailu. Podle všeho k nehodě, ani malé, nedošlo. Jde tedy jen o výbuch naštvanosti, která mohla mít dohru v podobě velké nehody.

Ti dva šílenci se rozhodli navzájem blokovat jeden druhého svými auty. V plném provozu. Když řidič Fordu nakonec tomu druhému ujel, rozhodli se, že se budou pronásledovat. Nakonec to skončilo, jak muselo, tedy fyzickou potyčkou.

Řidič Tesly, ze které je vše natočené nakonec volal policii, ale podle nás ji měl volat mnohem dřív. Ti dva neohrozili jen sebe, ale i mnoho ostatních.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru