Dubajská policie má novou zbraň! Jde o zbrusu nový speciál Lykan

Autor: Anina Russová - 29. 10. 2018


O dubajské policii nějakou dobu nebylo ani vidu ani slechu. Jejich vozový park je proslulý, a tak jsme jen čekali, kdy se vytasí opět s nějakou další bombou. A to se před pár dny stalo. Tím novým autem je doslova jedinečné SUV od tamní značky W Motors.

Ano, to je ta automobilka, která dala vzniknout neuvěřitelnému Lykanu Hypersport, tedy autu, které si mimo jiné zahrálo v Rychle a zběsile nebo v několika videohrách. A dubajská policie ho ve flotile má samozřejmě také!

Až se bude natáčet další díl Rychle a zběsile, může si být The Rock se svou partou jistý, že budou mít hodně silného soupeře. W Motors tuhle policejní hračku pojmenovali Beast Patrol. Jméno může odkazovat na Nissan Patrol, který je v Dubaji a okolních státech velmi oblíbený, ale podobný je i Chevroletu Blazer. Jen je mnohem větší, a to do všech směrů.

Při pohledu na přední část je jasné, že tohle auto v zrcátku opravdu vidět nechcete. Podle tvůrce jde o nejmodernější policejní auto na světě, ale žádné podrobnosti neprozradil. Víme jen to, co je ve videu. V tom nás hodně zaujal interiér plný dotykových obrazovek a baví nás i protichůdně otevíratelné dveře auta. Tohle se rozhodně povedlo, co myslíte?

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru