Drsná potyčka mezi řidičem a partou motorkářů skončila vážnými zraněními a policejním pátráním

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: NBC2 News -  29. 1. 2021


Silnice jsou pro některé místem, kde si léčí komplexy, frustraci, a kde bohužel dávají průchod svým emocím. Přitom je to to snad nejnebezpečnější místo, kde k něčemu takovému vůbec může dojít. Ať už jde o věčné boje mezi motoristy a cyklisty nebo, jako v případě nedávného případu z Ameriky, mezi motorkáři a řidiči aut. Předem upozorňujeme, že video, které incident zachycuje, je násilné a plné vulgarit. I když v angličtině.

Případ se stal 9. ledna 2021 na Floridě a zachycen byl na palubní kameru auta, jehož řidič byl do něj aktivně zapleten. Vše začalo tím, že se na silnici potkala parta motorkářů (někteří se silnějšími motocykly, jiní na skútrech) a tento řidič osobního auta. Motorkáři se rozhodně nechovali dle pravidel, blokovali křižovatky, motali se mezi motoristy a vytvářeli tak řadu nepříjemných a nebezpečných situací. Řidič auta neudržel nervy na uzdě a v jedné z křižovatek zastavil a zakřičel na ně, něco o tom, že to, co dělají, je špatně a vyzval je, ať jedou pryč.

Přečtěte si také:  Agresivní cyklisté zaútočili na posádku BMW. Auto poničili a posádku vyděsili k smrti

Reakce na sebe nenechala moc dlouho čekat. Motorkáři mu sprostě odpověděli a pak už to šlo rychle. Řidič na jednoho najel, ale naštěstí nesrazil. Jenomže motorkářů bylo víc a na řidiče se vrhli. Vytáhli ho z auta, které poškodili, kopali do něj, bili jej helmami, dokonce nářadím a tloukli jej. Výsledkem je vážně zraněný řidič, který skončil v nemocnici, ale měl by přežít.

Tamní policie okamžitě vyhlásila pátrání po útočících motorkářích, rodina napadeného dokonce vypsala odměnu 3000 dolarů, tedy asi 64 000 Kč. A to pomohlo. Někteří z nich už sedí ve vězení a čeká je soud, který by je za mřížemi mohl nechat hodně dlouho. Další dva jsou ale stále na útěku.

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *