Drama v závodech Nascar. Jeden jezdec vytlačil druhého a ten si to s ním pak šel osobně vyříkat

Autor: Anina Russová - 3. 10. 2019


Pro některé jsou závody Nascar tak trochu nuda. Jezdí se pořád dokola, jen doleva na možná trochu nudném oválu. Ovšem stejně jako jiné motoristické závody, jsou i závody Nascar plné testosteronu, adrenalinu a napětí. O nehody zde není nouze, často jsou to srážky hromadné, kdy z původního startovního pole zbyde tředa jen třetina.

K takové nehodě při posledním závodu Nascar na Charlotte Motor Speedway Roval sice nedošlo, ale o napnuté nervy nebyla ani tak nouze. Mezi dvěma jezdci, Bubbou Wallacem a Alexem Bowmanem došlo hned ke dvěma střetům. Vše to nakonec vyvrcholilo nehodou a následným ne úplně chlapským vyříkáváním v boxech.

K prvnímu střetu došlo krátce po startu, kdy Alex lehce ťukl do Bubbova auta. To ještě k žádné nehodě nevedlo, ale při další ráně už ano. Z videa to vypadá, že Alex Bubbu schválně vytlačil, na což si Bubba po závodě stěžoval. Podle něj Alex neumí závodit a udržet nervy na uzdě a tak své největší soupeře vyřazuje takovýmto způsobem. Alex ale tvrdí, že to není pravda. Šlo jen o jezdeckou chybu, kterou přiznává, ale rozhodně prý nešlo o schválnost. Kdyby prý Bubba nechal ruce na volantu, z okýnka mu totiž několikrát pohrozil prstem, auto by na trati udržel a nic by se nestalo.

Bubba ale nesouhlasí. Druhého jezdce v boxech označil slovy „bitch“ a „asshole“ (překládat to raději nebudeme…) a navíc si to s ním po dojetí šel vyřídit. Zatímco Alex seděl u auta na zemi a dostával tekutiny, protože po závodě byl lehce dehydratován, Bubba k němu přišel a vylil mu do obličeje láhev s vodou. Pak prostě zase odešel…

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek