Už samotné Lamborghini Huracán je poměrně výkonný a rychlý stroj, ale na světě existují firmy a lidé, kteří si to nemyslí. Mezi takové patří například společnost DMC, která výkon tohoto Lamborghini téměř zdvojnásobila. Navíc přidala poměrně brutální bodykit. Výsledkem je DMC LP1088 E-GT Spyder.

Pokud se podíváme na název důkladněji, můžeme si povšimnout spojení LP1088, to odkazuje – podobně jako u sériového vozu LP610 – na výkon motoru v koňských silách. V DMC totiž zvýšili výkon motoru V10 z původních 610 koní a 560 Nm na působivých 1 088 koní a 1000 Nm! Stačilo „jen“ přidat dvě turbodmychadla. Zrychlení z 0 na 100 km/h je tak nyní otázkou pouhých omračujících 2.69 sekundy a maximální rychlost je 345 km/h.

Upravené Lamborghini Huracán dostalo také nový kabátek. Důkladně přepracován byl přední nárazník, který dostal nové prvky zlepšující aerodynamiku, změnou prošly také nástavce bočních prahů nebo zadní nárazník s velkým difuzorem. Tím hlavním, co vás ale při pohledu na tohle auto určitě zaujme, je obří nastavitelné křídlo.

Cena je neznámá, nicméně v tomto případě asi není důležitá. DMC přesně pro vás upraví jakékoliv auto, stačí mít bohatou fantazii, alespoň nějakou představu a opravdu vysoký zůstatek na bankovním účtu…