Musím se k něčemu přiznat. Supersporty mi nikdy k srdci nijak zvlášť nepřirostly. Ačkoliv se klaním před dokonalou prací inženýrů z Lamborghini, Ferrari, Bugatti a dalších značek, jejich produkt bych doma mít nutně nepotřebovala. Ovšem zjevně existuje jedna výjimka, která to mé pravidlo potvrzuje. Tou je Lamborghini Huracán, ale jen a pouze tento konkrétní. Proč? Protože stejně jako asi 90 % všech žen mám velkou slabost pro vše, co se třpytí. 🙂

Ale nechme stranou tuhle mou obsesi. Ostatně, každý máme nějakou. Zůstaneme raději u faktů. Určitě si vybavujete Mercedes-Benz, který – polepený asi milionem krystalů od Swarovski – jezdil po Londýně. Jeho záběry obletěly snad všechny sociální sítě, ale kdybyste náhodou nevěděli, o čem mluvím, níže si tuhle třpytivou krásu můžete připomenout.

Jeho majitelkou byla 25letá módní návrhářka Daria Radionova, která je původně z Moldavska. Rychle ale zjistila, že doma ji její práce moc nevydělá, a tak přesídlila do Londýna. A tady už to chce něco opravdu extra, aby se o vás mluvilo a abyste nějakým způsobem vyčnívali z davu. A třpytivé luxusní auto je pro takové účely jako dělané.

Jenomže mladou návrhářku Mercedes-Benz CLS už asi omrzel, a tak sáhla po něčem novém. Tím novým je Lamborghini Huracán, tedy jeden z vrcholů italské supersportovní dokonalosti. Ale protože už si jednou vyzkoušela, že díky velmi jedinečnému polepu jejího auta se o ní mluví, i Huracán musel dostat svůj luxusní obleček.

Znovu jde o kameny z dílny Swarovski, ale tentokrát v karmínově rudé barvě. Nutno říct, že ačkoliv jen popis toho zní dost kolotočářsky, výsledek zase tak šílený není. A nemyslete si, nejde jen o nějakou fólii. Ty kameny se na auto dávaly jeden po druhém a ručně. Ostatně, i na to se níže můžete podívat.

Nakonec se vrátím k otázce z titulku. Je tohle totální zesměšnění technicky skvělého auta nebo prostě jen projev velmi osobitého stylu? Co si myslíte vy?

Covering A Lamborghini With 1.3 Million Crystals

So much work must have gone into this!Credit to Vinceri, check them out on Instagram: instagram.com/vinceriuk/

Zveřejnil(a) Car Throttle dne 3. leden 2018