Na konci listopadu to budou dva roky, kdy při tragické nehodě zemřeli závodník Roger Rodas a známý herec Paul Walker. Porsche Carrera GT, tedy auto, kterým oba jeli, po nárazu do sloupu uprostřed Beverly Hills okamžitě vzplanulo a ve vteřině doslova lehlo popelem. Bohužel právě Paul Walker by byl býval nehodu možná přežil, ale auto hořelo opravdu rychle. Tehdy policie, ale přímo i technik automobilky Porsche nakonec rozhodli, že chyba nebyla na straně vozu, ale jen a pouze ve vysoké rychlosti. Dcera Paula Walkera to vidí jinak.

paul-walker-porsche

Mluví se totiž o tom, že Meadow Walker chce žalovat automobilku Porsche za to, že Carrera GT neměla dobře navržené bezpečnostní pásy. Ty nejen, že mu po nárazu zlomily pánev a nohy, ale nemohl se odpoutat. Po pitvě bylo prý konstatováno, že se Paul Walker nadýchal sazí. Meadow si také myslí, že kdyby byl vůz lépe chráněn proti požáru, mohli jejího otce z auta dostat záchranáři včas.

A tak se téhle smutné 16-leté holky, která přišla o tátu, chytil nějaký hodně právník Jeff Milam, který si na téhle kauze chce vydělat. Podle nás je to zbytečný proces, bude pro ni hodně bolestivý a s největší pravděpodobností stejně soud nevyhraje.

paul-walker-dcera-meadow-walker-zaluje-porsche