Red_Bull_Racing-Australie-Daniel_Ricciardo-f1

Daniel Ricciardo ve formuli 1 projel Austrálii. Nejel jen po asfaltu, ale i v divočině

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Red Bull Racing -  1. 4. 2023


O tomto víkendu se jede Velká cena F1 v Austrálii a Red Bull si k tomu připravil velmi povedené video. V tom pošle formuli závodního týmu Red Bull Racing napříč Austrálií. Po ose. Auto pilotuje Daniel Ricciardo.

Daniel Ricciardo je sice na letošní australské ceně v pozici náhradního pilota, ale zábavu za volantem si užít dokáže. Jeho video téměř každou sekundu provází nějaká akce v australské divočině, ale i v dalších koutech tohoto kontinentu. Cesta totiž vedla i přes parádní most Sea Cliff a konec je na závodním okruhu Mount Panorama. A tento okruh je známý zejména tím, že obsahuje 174metrové převýšení a je docela úzký, řidičům dává řádně zabrat. 

Přečtěte si také:  Ford se vrací do Formule 1. Pomůže týmům Oracle Red Bull Racing a Scuderia AlphaTauri

Ve videu se jezdí monopostem Red Bull RB7 ze sezóny 2011 a rozhodně tu není jen hladký asfalt, ale i poměrně značný terén. Na cestě formuli chvílema doprovází i další australští hrdinové z týmu Red Bull, takže se ve videu ukáží například off-roadoví motocykloví závodníci Daniel Sanders a Toby Price, akrobatický pilot Matt Hall anebo pilot Supercars Shane van Gisbergen.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *