Další slovenský dopravní vychovávač. Opravdu je takové chování normální?

Autor: Anina Russová - 28. 3. 2018


Před nějakou dobou jsme vám ukazovali video slovenské policie, které zachycovalo snad nejhorší, nejhloupější a nejméně pochopitelné chování na silnici, se kterým se ale setkáváme až neuvěřitelně často. A štve nás. Opravdu hodně.

O čem mluvíme? O těch hlupácích, kteří mají pocit, že jsou na silnicích od toho, aby ostatní vychovávali. Jedete v levém pruhu na dálnici rychleji než 130 km/h? Počítejte s tím, že vás tento jedinec klidně zablokuje, rychleji nepojede a neuhne. A ještě z toho bude mít skvělý pocit. Tak přesně z takových lidí máme na silnici strach.

Co s takovými lidmi? Asi raději nic. Jen si představte, jací musí být i mimo silnice a své auto. Takové prostě raději neznat. Ale zpět k videu slovenských policistů. Těm se totiž do rukou dostalo další video s takovým chronickým vychovávačem. Nejbizarnější na tom celém je, že je od stejného autora, jako to první. A znovu se, ačkoliv autor prostě jen dodržoval předpisy a pravidlo zipu. Přitom byl nechutně omezen troubou, který měl nejspíš dobrý pocit ze své omezenosti a hlouposti.

Asi k tomu nemáme co víc dodat. Co si o takovém chování myslíte vy? Zažili jste ho někdy? Dejte nám vědět do komentářů na facebooku.

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/1923341904362689/“ width=“640″ height=“400″ onlyvideo=“1″]

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru