Čas opět o něco pokročil, a tak si u Bentley řekli, že je třeba opět nenápadně připomenout chystané SUV. Bentley už před nedávnem jeden malý nástin světu předvedlo, tehdy v podobě videa jemně naznačujícího to, jak bude vypadat přední část chystané novinky.

Před pár dny automobilka do světa pustila další video, které se tolik nevěnuje designu, ale spíše exkluzivnímu zpracování a detailům. Je jasné, že nic jiného než ruční práci a ty nejepší materiály u Bentley čekat nemůžeme. A není náhodou, že je video situováno do rozpálené pouště. Bentley chce s tímto s novým modelem příští rok sebrat zákazníky Range Roveru hlavně v Dubaji a ostatních arabských emirátech. Všichni víme, že jestli je někdo, kdo si potrpí na okázalost a na to nej, co automobilový svět nabízí, pak jsou to právě místní šejci.

Uvidíme, s čím se příští rok Bentley vytasí a jak moc se mu podaří na trhu uspět. Jestli pořád ještě pochybujete, tak si zkuste vzpomenout na začátky Porsche s modelem Cayenne. Skeptici mu velkou budoucnost nepředpovídali, a jak je dnes úspěšný… Dokonce už má i menšího bráchu, model Macan.