Další naštvaný soused. Tentokrát násilím ztišil Ford Mustang GT

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Aaron Robinson/Facebook - 25. 5. 2020


Soužití lidí různých povah je leckdy velmi složité. Své už o tom ví i parta milovníků hlučných aut, která chtěla v době koronaviru udělat radost malému dítěti. Tehdy úřadovala lehce hysterická sousedka, která na ně zavolala policii. Článek si můžete připomenout níže. I v tomto případě hraje hlavní roli naštvaný soused, který ale místo volání policie rovnou zaútočil. Faktem ale je, že nejprve dost drsně varoval, že ten jeho útok přijde.

Kvůli koronaviru se nemohou konat automobilové srazy, burzy, ani další (nejen) autařská setkání. Rozhodla to vláda

Začalo to výhružným dopisem

Majitelem hlučného Fordu Mustang GT z tohoto příběhu je Aaron Robinson, který jednoho dne u auta našel rukou psaný výhružný dopis. V něm zjednodušeně přeloženo stojí: „Konečně jsem tě našel! Máš 14 dnů na to opravu výfuku nebo nasazení tlumiče. Nezahrávej si, budeš litovat. Můžeš volat policii, nainstalovat kamery, ale nic nebude fungovat. Oprav ten výfuk!“

Docela drsná slova, která jasně vypovídají o absolutní naštvanosti na majitele auta. Ten má dle všeho standardní Mustang GT, který ovšem už z výroby má systém utišení výfukového systému Quiet Exhaust Mode, kterému se také přezdívá jako systém hodného souseda. Funguje tak, že zvuku výfuku ubírá 10 decibelů, což není úplně málo. Ovšem ani to na naštvaného člověka, který výhružkami jen začal, nezabralo.

Poškození výfuku

Dopis Aaron zveřejnil na svém facebooku 20. května. Ovšem ony dva týdny, které mu neznámý soused dal, nejspíš neplatily. Když chtěl o něco později odjet s autem, všiml si, že jeho výfuk není tak úplně v pořádku. Až bližší pohled mu odhalil těsnící pěnu nastříkanou do obou koncovek.

Vyčistit to jistě půjde, ale bude to stát hodně peněz. A teď je na Aaronovi, aby se rozhodl, jestli zavolá policii, která by to měla okamžitě začít řešit nebo si agresivního souseda najde sám. Tipujeme to ale na to druhou variantu, protože na facebooku u příspěvku s dopisem naznačuje, že se ten někdo rozhodně může zkusit přiblížit k jeho rodině a zbraním, které vlastní. No, jak vidno, už to zkusil. Snad z toho kvůli jednomu hlučnějšímu výfuku nebude průšvih se zbraněmi…

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek