Sobota byla pro řidiče a spolujezdce na epickém německém závodním okruhu Nürburgring ve znamení trenek s hnědým proužkem. Když se v pravotočivé zatáčce auto postavilo na obě levá kola téměř kolmo k asfaltu, zdálo se, že to musí skončit převrácením. Řidič to ale nakonec zvládl zachránit.

Daihatsu Cuore je malé městské auto, rozhodně to není auto vhodné na okruh. Jak vidno zejména z pohledu nastavení podvozku. Rychlejší průjezd zatáčkou znamenal výrazné jednostranné zatížení auta, které se nakonec málem převrátilo.

V přiloženém videu dole je vidět, jak se auto začne přetáčet a jak se pravé přední kolo postupně odlehčuje. Po pár metrech od něj začíná jít kouř, jak se protáčí těsně nad asfaltem a pak se celá pravá strana auta zvedne. Jen duchapřítomnou reakcí řidiče se ale vrátilo zpět na kola. V tomto videu je vidět i pohled z on-board kamery přímo v autě.

Je vám asi jasné, že to nemohlo skončit bez poškození. A také neskončilo. Autu prasklo čelní sklo, ale hlavně se mu nárazem, jak se vrátilo na všechna čtyři kola „upravila geometrie náprav“ a nesedí dveře ani kapota.