Dacia si vystřelila z předplatného vyhřívání sedadel. Do aut nabídne termolahve na teplou vodu

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Dacia -  27. 1. 2023


Některé automobilky v posledních letech upravily systém příplatkové výbavy na takzvané předplatné. Znamená to, že zákazník může mít v autě například vyhřívaná sedadla, ale fungovat budou jen když bude mít zaplacený „pronájem“ tohoto systému. A nemusí jít jen o vyhřívaná sedadla, ale třeba i navigaci nebo třeba head-up displej. Možnosti jsou nekonečné, ale právě na vyhřívání sedadel a tento systém se zaměřilo britské zastoupení značky Dacia. A parádně si do všeho rýplo.

Prodejci v Londýně, Manchesteru a Swansea si pro zákazníky připravili velmi speciální vyhřívání sedadel. A ne za příplatek a ne jen na chvíli, ale zadarmo, napořád a navíc vtipně. Prodejci budou těm, kteří přijedou, rozdávat termolahve na teplou vodu. Má to ale malý háček. Lahví je jen 75, takže zájemci si musí opravdu pospíšit.

Přečtěte si také:  BMW plánuje zavést výbavu za předplatné. Za poplatek vyhřívaná sedadla nebo volant

Dacia k tomu na svém twitteru napsala: „Vyhřívané lahve Seat Survior udrží řidiče v teplech i během mrazivých teplot. A co je na tom nejlepší? Není potřeba žádné předplatné.“ Pro úplnost dodáme, že v Česku sice tato akce neprobíhá, ale zato je možné si za pár korun vyhřívaná sedadla do Dacií připlatit. U Sandera to vyjde na 4000 Kč, u Joggeru na 5000 Kč a u Dusteru na 6000 Kč.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *