soutez-jirka-fanousek-dacia

Dacia i letos v České republice pořádá sraz majitelů a příznivců své značky. Na Dacia Piknik, jak tento sraz nazvala, přijíždějí tisíce majitelů Dacií a jde o opravdu obrovskou akci. Pro letošní rok si české zastoupení připravilo soutěž, jejíž hlavní výhrou je zapůjčení nového Dusteru na sraz.

Chtěli byste jet na Dacia Piknik v novém Dusteru právě vy? Vlastně to není nic složitého, jen musíte dokázat, že jste opravdovým fanouškem této značky, a překonat Jirku!

Toto je Jirka

“Jirka bezmezně miluje svůj vůz Dacia. Jirka ale také ví, že i když má vášeň mnoho podob, pouze jedna tě dostane na tu správnou cestu. A tuto cestu s námi nyní můžete absolvovat i vy… na Dacia Piknik 2018!” říká české zastoupení značky Dacia na svém webu.

Jirka se ostatně představí ve videu sám a už podle jeho oblečení i garáže poznáte, že je to srdcař. A když pak ukáže svoje tetování…

Hledáme superfanouška Dacia

Už znáte našeho superfanouška Jirku? 😉 Dokažte, že jste větší fanoušek značky Dacia a užijte si cestu na letošní Dacia Piknik v Nové Dacia Duster.Svůj důkaz posílejte sem – http://bit.ly/SuperfanousekDacia

Zveřejnil(a) Dacia Česká republika dne 17. květen 2018

Pokud byste se opravdu této soutěže chtěli zúčastnit a na letošní Dacia Piknik dorazit stylově v novém Dusteru, pak si můžete níže přečíst pravidla. V textu je i odkaz na webovou stránku s dalšími informacemi.

Letošní Dacia Piknik 2018 se koná v sobotu, 16. června 2018 v Šiklově mlýně a podle pořadatelů nabídne nabitý program. Ten bude zahrnovat mimo jiné koncert kapely Chinaski, off-road tratě pro testování nového modelu Duster a tak dále.

👉 Cesta na Dacia Piknik v Novém Dusteru 👈Už znáte našeho Jirku? Je to obrovský fanoušek Dacie. Tady najdete důkaz -…

Zveřejnil(a) Dacia Česká republika dne 16. květen 2018