soutez-jirka-fanousek-dacia

Dacia hledá největšího fanouška, Jirku z videa ale jistě nepřekonáte

Autor: Pavel Srp - 19. 5. 2018


Dacia i letos v České republice pořádá sraz majitelů a příznivců své značky. Na Dacia Piknik, jak tento sraz nazvala, přijíždějí tisíce majitelů Dacií a jde o opravdu obrovskou akci. Pro letošní rok si české zastoupení připravilo soutěž, jejíž hlavní výhrou je zapůjčení nového Dusteru na sraz.

Chtěli byste jet na Dacia Piknik v novém Dusteru právě vy? Vlastně to není nic složitého, jen musíte dokázat, že jste opravdovým fanouškem této značky, a překonat Jirku!

Toto je Jirka

„Jirka bezmezně miluje svůj vůz Dacia. Jirka ale také ví, že i když má vášeň mnoho podob, pouze jedna tě dostane na tu správnou cestu. A tuto cestu s námi nyní můžete absolvovat i vy… na Dacia Piknik 2018!“ říká české zastoupení značky Dacia na svém webu.

Jirka se ostatně představí ve videu sám a už podle jeho oblečení i garáže poznáte, že je to srdcař. A když pak ukáže svoje tetování…

Pokud byste se opravdu této soutěže chtěli zúčastnit a na letošní Dacia Piknik dorazit stylově v novém Dusteru, pak si můžete níže přečíst pravidla. V textu je i odkaz na webovou stránku s dalšími informacemi.

Letošní Dacia Piknik 2018 se koná v sobotu, 16. června 2018 v Šiklově mlýně a podle pořadatelů nabídne nabitý program. Ten bude zahrnovat mimo jiné koncert kapely Chinaski, off-road tratě pro testování nového modelu Duster a tak dále.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru