Dacia Duster – pracant s nízkým rozpočtem

Autor: Komerční sdělení - 12. 9. 2016


Pokud hledáte auto, které pracuje, moc toho nepotřebuje a ani moc nestojí, bude Dacia Duster pro vás ideální volbou. K tomu ještě připočítejte fakt, že se se svým vzhledem mezi dalšími SUV rozhodně neztratí.

Velké auto je ideální pro rodinu s dětmi a případně i nějakým domácím mazlíčkem, který rovněž rád cestuje. Interiér je především praktický, materiály jsou zvoleny tak, aby ve své finální podobě dopřávaly uživatelům pohodlí, a to za rozumnou cenu, kterou si může dovolit každý. A navíc, v případě drobných nehod vás oprava ulomeného zrcátka nebo odřený blatník nebudou stát ,,balík“.

dacia-duster

Kam s ním

Dacia Duster je kamarád do nepohody. Zvládne dopravu po městě, odvoz dětí do školy, víkendový nákup. Spolehlivě odveze nejenom vás a zbytek rodiny na chatu či chalupu, ale ještě spoustu dalších nezbytných věcí. Dobře se mu bude dařit v horách, i na polních cestách. Do náročnějšího terénu je vybavený pohonem na všechna čtyři kola, vyšším posazením podvozku a nízkou hmotností. Bezpečně s ním projedete i po nezpevněných komunikacích.

Co vás čeká při jízdě

Na auto s velmi přívětivou cenou je toho poměrně dost. Při delších jízdách můžete využívat tempomat s omezovačem rychlosti. Protože je to auto celkem robustní, hodit se bude zadní parkovací asistent, díky kterému zvládnete i občas problematické parkování v přeplněném městě. Málokdo si dnes představí jízdu bez rádia, případně navigace. Dacia Duster je vybavena multimediálním systémem MEDIA NAV, ve kterém se skrývají nejdůležitější moduly jako telefon, navigace, rádio a další média. Vše se ovládá zcela intuitivně na dotykové obrazovce. Není také důvod, proč byste nemohli důležité telefonické hovory vyřizovat i z auta. Bezpečně vám to umožní technologie Bluetooth®.

Benzín nebo nafta

Model Duster si můžete pořídit s benzinovým motorem TCe 125. Ten bude ideální v případě, že s ním budete jezdit hlavně v horských terénech, anebo převážet větší náklad. Výhodnější pořizovací cenu nabízí všestranně využitelný benzinový motor 1,6 SCe 114 k. Pokud dáváte přednost takzvaným dieselům, vybírejte ze dvou variant dieselových motorů: 90 k a 109 k, které potěší i příjemnou spotřebou pod 5 l na 100 km.

Více na www.rpz.cz

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru