Dacia_Duster_Carpoint_Gelb_Edition

Dacia Duster Carpoint Gelb Edition má upravenou žlutou karoserii, duplexní výfuk či 20″ kola

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Carpoint - 28. 4. 2023


Dacia Duster je oblíbeným modelem rumunského výrobce a německý prodejce Carpoint to ví. Už dlouhé roky připravuje své speciální edice upravených Dusterů a teď tu je další z nich. Ten je hodně nápadný díky žluté barvě karoserie, ale dostal i obrovská 20″ černá kola! Jeho cena ale není úplně lidová…

Jako základ posloužila vrcholná verze Dacia Duster Prestige+ TCe 150 4WD, tedy verze s pohonem všech čtyř kol a manuální převodovkou. Auto německý prodejce hodně výrazně upravil a nabízí jej na prodej za 33 990 eur, tedy v přepočtu podle aktuálního kurzu za 799 tisíc korun.

Pokud se na auto podíváte,můžete si všimnout toho, že úprav je poměrně hodně. Tou nejvýraznější je změna barvy karoserie. Dacia Duster Carpoint Gelb Edition totiž dostala polep žlutou chromovou fólií, která je nejen na karoserii, ale také na přední masce chladiče s nejnovějším designem včetně nového znaku automobilky (jde ale ještě o model se starým znakem, který je na zádi i v interiéru). V kontrastu s tím jsou tu černé doplňky. V černé barvě jsou boční stupačky, přední lišty, střešní ližiny, přední a zadní nárazník v černé barvě, znak Dacia vzadu, lemy blatníků či nová žraločí anténa. Vnější design nakonec doplňují i polepy Carpoint Edition na boku karoserie.

Novinkou je také přední ochranný rám v černém matném provedení a speciálně vyrobený výfukový systém se dvěma koncovkami v každém rohu nárazníku. Nakonec auto dostalo obrovská černá 20″ kola s detaily v barvě karoserie a je sníženo pomocí nižších pružin.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru