Dá se jet s autem bez pneumatiky? Je to síla, ale dá – video

Autor: Anina Russová -   10. 12. 2016


Často se snažíme obhajovat něžnější část populace za volantem. Ženy podle statistik méně bourají, jsou ohleduplnější a i na krizové situace prý umí reagovat rychleji a efektivněji. Ale zjevně pouze některé.

Takže ačkoliv proti ženám za volantem vskutku nic nemáme, tuhle dámu z následujícího videa, bychom z auta vytáhli, roztrhali ji řidičák a ještě jí zabavili pro jistotu i rodný list.

Jak ji jen mohlo napadnout jet s autem, které nemá pneumatiku? Co pneumatiku, to auto už nemá kus kola. S autem prý absolvovala nějakou nehodu, při které si poškodila přední část auta včetně pneumatiky a kola. Jenomže zatímco většina z nás by s takovým autem nikam nejela a zavolala si odtahovku, dotyčná se prostě rozhodla vyrazit do cíle své původní cesty po ose.

Těžko říct, jestli pneumatiku zula při následné jízdě nebo ji roztrhala už při nehodě, každopádně je nám líto auta. Zbytek kola se při jízdě už ani netočí a jen hrozivě dře o asfalt. Chápete to? Na co ta ženská myslela?!

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/westannerr/videos/10153864158347504/?permPage=1″ width=“630″ height=“400″ onlyvideo=“1″] 

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/westannerr/videos/10153864368542504/“ width=“630″ height=“400″ onlyvideo=“1″]

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *