CUPRA-Born-australie

CUPRA spouští novou službu CUPRA Charging Map. V infotainmentu ukáže dobíjecí stanice i s informací, zda fungují

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: CUPRA - 16. 2. 2024


Řidiči modelu CUPRA Born mohou vyhledávat nabíjecí stanice ještě snadněji a efektivněji přímo na displeji informačního a zábavního systému, který jim zobrazí také aktuální informace a zkušenosti zákazníků.

Stažení aplikace je snadné. Uživatel k tomu může použít chytré zařízení, které mu zobrazí nabídku obchodu MyCUPRA app Store a informační a zábavní systém svého vozu. Aplikace je k dispozici zcela zdarma.

CUPRA Charging Map ukazuje na displeji vozu dostupnost nabíjecí infrastruktury včetně 620 000 nabíjecích přípojek ve 27 evropských zemích začleněných do portfolia nabíjecí služby CUPRA Charging Service zajišťované ve spolupráci se společností Elli, která má v rámci koncernu Volkswagen na starosti oblast nabíjení.

Uživatelé mohou v nově spuštěné aplikaci pro použití uvnitř vozu vyhledávat veřejné nabíjecí stanice v oblasti, kde chtějí svůj vůz nabíjet, a to jednoduše ve svém voze prostřednictvím vyhledávání na mapě. CUPRA Charging Map poskytuje data integrovanému navigačnímu systému. Uživatel si tak může naplánovat svou trasu včetně zastávek pro nabíjení potřebných k dojetí do zvoleného cíle.

7 automobilek plánuje vybudovat síť nabíjecích stanic pro elektromobily. Zakládají společný podnik

Celý proces je jednoduchý a vše probíhá hladce. Uživatelé obdrží předem také podrobné informace včetně aktuální dostupnosti nabíjecích přípojek. Kromě toho si mohou nechat zobrazit nejbližší nebo nejlépe hodnocenou nabíjecí stanici a zadat ji jako cíl do navigace.

CUPRA Charging Map rovněž přispěje k vytvoření silnější komunity, v níž mohou uživatelé sledovat nebo poskytovat online hodnocení nabíjecích stanic a zkušenosti s jejich službami, což usnadní navigaci také ostatním řidičům. To znamená, že každou jízdu bude možné naplánovat s naprostou jistotou.

CUPRA činí spuštěním nové aplikace využitelné uvnitř vozu další krok na cestě k elektrifikaci. Cestování s modelem Born, prvním elektromobilem značky CUPRA uvedeným na trh v roce 2021, je díky této aplikaci ještě snadnější.

Zákazníci si mohou aplikaci CUPRA Charging Map stáhnout bezplatně z obchodu MyCUPRA app Store nebo ji získají pomocí informačního a zábavního systému vozidla. Z obchodu In-car Store si mohou uživatelé stáhnout také aplikaci pro online údržbu vozu CUPRA, která pomůže řidičům s údržbou jejich vozu a zajistí hladkou komunikaci s jejich preferovaným servisním partnerem.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru