CUPRA-Formentor-VZ5_12_small

CUPRA spouští akční nabídky na skladové vozy

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: CUPRA - 12. 9. 2023


CUPRA přináší na český trh mimořádně atraktivní nabídku ihned dostupných skladových vozů za velmi příznivé ceny. Široký výběr mají zájemci o progresivní crossover SUV Formentor, který dokonale ztělesňuje esenci ambiciózní značky CUPRA. S prázdnou ale od autorizovaných prodejců CUPRA neodejdou ani zákazníci, jejichž srdce uchvátily modely Leon, Leon Sportstourer, Born nebo Ateca.

„CUPRA je svým českým zákazníkům blíž než kdy dříve,“ říká Aleš Novák, ředitel divize CUPRA společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Platí to i pro aktuální nabídku skladových vozů CUPRA, z níž si mohou fanoušci sofistikovaných automobilů se sportovní duší vybrat svůj splněný sen za mimořádně výhodných podmínek.“

Skvělým příkladem je CUPRA Formentor, která je díky svému neotřelému pojetí bestsellerem značky CUPRA na českém i globálním trhu. A při měsíční splátce 6 799 Kč bez DPH (8 227 Kč s DPH) bude nyní svodům výjimečného Formentoru ještě těžší odolat. Tuto částku budou platit firmy a podnikatelé, kteří se rozhodnou pro pořízení modelu CUPRA Formentor 1.5 TSI s manuálně řazenou převodovkou v hodnotě 879 900 Kč na operativní leasing od Volkswagen Financial Services. Doba pronájmu je 48 měsíců, ročně vůz může ujet 10 000 kilometrů. Uvedená splátka zahrnuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu Formentoru, povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí a uznáním bonusů za bezeškodní průběh z dosavadních pojištění.

Zprávy o konci značky SEAT jsou liché. Automobilka chystá omlazené oblíbené modely a pracuje na městské mobilitě

Model CUPRA Formentor, pojmenovaný po mysu Formentor na španělském ostrově Mallorca, sdílí jeho krásu a divokost, které tvoří esenci charakteru a osobnosti tohoto vysokovýkonného crossoveru. Zatímco sofistikovaný design Formentoru získal prestižní ocenění Red Dot Award, pod kapotou jsou ukryty nejvyspělejší technologie pohonu, díky nimž na řidiče čekají bezkonkurenční zážitky z jízdy. Zákazníci mají široký výběr pohonů včetně plug-in hybridních verzí a nespoutané verze Formentor VZ5 s podmanivým pětiválcem o výkonu 390 k.

Bez ohledu na variantu pohonu, pro kterou se zákazníci rozhodnou, díky vyspělému, nastavitelnému podvozku, progresivnímu řízení a převodovce DSG si budou užívat vrozenou dynamiku doprovázenou nefalšovanými emocemi a sportovními výkony. Model CUPRA Formentor se stane přirozenou součástí síťově propojeného světa prostřednictvím nejmodernějšího informačního a zábavního systému s velkoplošným displejem o úhlopříčce až 12 palců.


TIP: Hledáte nové auto na operativní leasing? Podívejte se na ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky operativního leasingu!


Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru