Extreme-E-a-CUPRA- (2)

CUPRA dnes představí jezdce týmu ABT CUPRA XE pro rok 2022 v závodech Extreme E

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: CUPRA - Tisková zpráva - 3. 2. 2022


Značka CUPRA představí svůj tým jezdců pro druhou sezonu v Extreme E na akci, která se uskuteční dnes v 15°° v jejím sídle ve španělském Martorellu. Prezentace bude současně přenášena on-line a bude ji moderovat televizní komentátorka motoristického sportu Jennie Gowová. Tým ABT CUPRA XE kromě představení dvou legendárních jezdců prozradí navíc na akci i své největší plány a záměry pro nadcházející sezonu.

Dva jezdci, kteří mají na svém kontě několik dakarských vítězství budou světu představeni společně s novým terénním elektromobilem CUPRA, jehož design ztělesňuje DNA značky CUPRA a vyjadřuje vášeň pro motoristický sport s elektricky poháněnými vozy. CUPRA je součástí seriálu Extreme E od samého začátku. CUPRA byla první automobilovou značkou, která v roce 2020 oznámila svou účast, a za hlavního partnera týmu si vybrala společnost ABT Sportsline.

Přečtěte si také:  Na legendární a oježděné ulice Monaka nasadí Pirelli trojici nejměkčích směsí pneumatik

Na prezentaci nových jezdců a nového vozu vystoupí Antonino Labate, ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA; Xavi Serra, vedoucí oddělení CUPRA Racing; a Hans-Jürgen Abt, společník-jednatel ve společnosti ABT Sportsline.

Odhalení plánů týmu CUPRA bude ideální „zahřívací“ akcí před sezonou, která odstartuje prvním podnikem 18. až 20. února v Neomu (Saúdská Arábie).

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek