CUPRA vstupuje do globální aliance s FC Barcelona a stává se výhradním oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu slavného fotbalového klubu. Speciální automobilová divize společnosti SEAT spojuje síly s fotbalovým klubem ze svého sídelního města v rámci aliance pro nadcházejících pět sezon.

CUPRA by prý mohla vystřídat Audi v rámci spolupráce s FC Barcelona

Tato smlouva, která dalece přesahuje rozsah tradičního partnerství, je založena na třech strategických pilířích. Zaprvé byli oba partneři založeni v Barceloně a mají společnou vizi vylepšování image města na celém světě. Za druhé se obě strany snaží podporovat mladé talenty a inovace. A nakonec obě značky sdílejí vášeň, ambice a globální zaměření.

Aliance mezi značkou CUPRA a fotbalovým klubem FC Barcelona bude připravovat jedinečné zážitky pro komunitu fanoušků na celém světě. Kromě toho budou vyvíjeny projekty městské mobility v okolí stadionu Camp Nou.

Předseda představenstva společnosti SEAT a předseda správní rady značky CUPRA Luca de Meo a prezident fotbalového klubu FC Barcelona Josep Maria Bartomeu se včera setkali na stadionu Camp Nou před prvním domácím zápasem týmu Barça v sezoně 2019/2020 nejvyšší španělské fotbalové ligy La Liga. „Tato inovativní aliance s jedním z nejlepších fotbalových klubů na světě dokazuje naše velké úsilí o rozvoj značky CUPRA a utváření budoucnosti mobility v Barceloně. Partnerství s univerzálním klubem, jako je FC Barcelona s více než 340 miliony fanoušků na celém světě, podpoří naši globalizační strategii,“ řekl de Meo.

Prezident klubu FC Barcelona Josep Maria Bartomeu uvedl: „Máme radost, že se značka CUPRA stala novým oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu klubu FC Barcelona. Vydáváme se společně novou cestou na základě sdílených hodnot, jako jsou vysoké nároky, vášeň, ambice a týmová práce. Inovativní aliance nám umožní nabízet jedinečné zážitky fanouškům na celém světě. Díky ní budeme mít také příležitost spolupracovat na vývoji nových řešení, a přispívat tak ke zlepšování městské mobility.“

FC-barcelona-Cupra

Nevšední partnerství

CUPRA je nejen výhradním oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu, ale také jedním z globálních oficiálních partnerů klubu FC Barcelona. Obě značky sdílejí stejnou DNA a mají moderní vizi na základě jedinečného stylu a uznání pro sportovní výkony.

Přečtěte si také:  Jak šel čas s vlajkovými loděmi SEAT: od sedanu 1500 až po SUV Tarraco

Nevšední aliance bude zahrnovat prezentaci značky v areálu stadionu, včetně vyhrazené lóže CUPRA VIP Box na Camp Nou během všech domácích zápasů klubu FC Barcelona. Před stadionem budou dočasné speciální zóny, v nichž budou moci fanoušci Barçy objevovat značku CUPRA.

Test CUPRA Ateca 2.0 TSI 4Drive DSG (2019)

Sdílená vize pro budoucnost

SEAT, CUPRA a FC Barcelona budou také společně vyvíjet řešení v oblastech mikromobility a elektromobility v okolí stadionu Camp Nou ve snaze napomáhat rozvoji mobility. Areál fotbalového stadionu bude sloužit jako zkušební laboratoř v rámci projektů městské mobility v Barceloně.

Podrobnější informace o společných projektech značek SEAT a CUPRA a fotbalového klubu FC Barcelona budou zveřejněny zanedlouho.