Čokoládové Lamborghini od Wheelsandmore

Autor: Anina Russová - 13. 5. 2012


Já čokoládu moc ráda. A chuť mi na ni rozhodně nezkazí ani tohle parádní Lambo. U Wheelsandmore tuhle bestii pojmenovali Lamborghini Aventador Chocolate LP777-4. Proč pořád mluvím o čokoládě asi netřeba vysvětlovat. Ta hnědá barva je prostě luxusní. Celý balíček úprav zahrnuje docela zajímavé zvýšení výkonu, několik variant kol a nový výfukový systém.

A začneme rovnou od píky, tedy u výkonu. Wheelsandmore rozhodně nejsou žádní troškaři. Úpravy výkonu nabízejí ve dvou variantách. První (a slabší) se týká „pouze“ úpravy softwaru. I tento malý zásah Lambo obohatí o 77 koní a 70 Nm. S tímto navýšením budete asfalt trhat silou 730 koní, což si myslím, že by většině majitelů teoreticky mohlo stačit… :)

Nicméně pro fajnšmekry je tu ještě druhá varianta úpravy. Ta obsahuje upgrade softwaru, ručně vyráběný výfuk z nerezové oceli a karbonový airbox. Tohle všechno dá dohromady magických 777 koní, ale protože nic není zadarmo, tak první varianta úprav vás vyjde v přepočtu na 97 890 Kč a druhá na nezanedbatelných 371 680 Kč. Obě ceny jsou bez daně…

Co se kol týče, jsou vyráběná přímo u Wheelsandmore z ultra-lehkých slitin. Vpředu mají rozměr 9,5 x 20″ s pneumatikami Pirelli 255/30 R20 a vzadu najdete kola 12,5 x 21″  taktéž s pneumatikami Pirelli o rozměru 355/25 R21. Firma také nabízí doslova neomezené možnosti ve výběru barvy nebo pobrchové úpravy kol, takže pokud máte dobrého hlídacího psa a pořádnou pojistku, doporučuji kola v kombinaci 24 karátového zlata a s kameny od Swarovski. Vaše paní bude mít určitě radost :) Jen ty kola nesmí odřít… Cenovku konkrétně těhle kol bohužel nemáme k dispozici, ale je možno ji na vyžádání dostat.

Není to rozhodně první čokoládové auto, ale tohle Porsche bylo z čokolády pravé… :) Ale co si myslíte o TÉHLE čokoládě s pořádnou dávkou chilli? Mně se líbí moc! :)

[nggallery id=803]

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru