Clarkson, Hammond a May vysvětlili, proč v Grand Tour nejsou už žádná auta

Autor: Anina Russová - 12. 12. 2019


Už od dob Top Gearu dělali Clarskon, Hammond a May svou práci prakticky pořád podle stejného receptu. Pár studiových záběrů, pak celebrita na rozhovor a závod v levném autě, následně test auta nebo několika aut a občas nějaký ten cestovací speciál. Nic špatného na tom rozhodně nebylo a není, ale známé moderátorské trio už je z tohoto scénáře lehce unavené. A myslí si, že diváci také.

Proto jejich aktuální pořad The Grand Tour už před časem doznal několika změn. Nejprve vyloučili tu část, kdy si do studia zvali celebrity na rozhovor. Tehdy to vysvětlili tak, že počet celebrit, které by znal a užil si každý divák, rozhodně není nekonečný. Navíc se pořad rozloučil také s živým publikem a nakonec i se studiem.

The Grand Tour, tak, jak ji známe, končí

Všichni tři se rozhodli soustředit spíše na samotné testy aut a také ony speciály. Ovšem teď se ukázalo, že ty testy aut jsou také pořád na jedno brdo. Přesně tak se trio vyjádřilo na svém webu Drive Tribe, kde také vysvětlilo, proč v novém speciálu neuvidíme vůbec žádná auta. Po 16 letech, kdy jen stále natáčejí testy aut, ačkoliv jsou to často vpravdě neuvěřitelné kousky, to prostě chtělo změnu.

A rozhodně to nemusí být krok vedle! Jsme sice zvyklí vídat Clarksona, Maye a Hammonda hlavně za volantem, ale i na lodi jim to jistě půjde.

Nový speciál The Grand Tour je za dveřmi. Auta v něm ale nenajdete

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru