Chybí vám kvůli vládním omezením pohyb? Subaru má pro vás řešení

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Subaru -  5. 11. 2020


Jakkoliv chápeme vládní opatření, zavedená kvůli šíření koronaviru, jedno z nařízení nás opravdu mrzí. Tím jsou zavřené tělocvičny a veškerá místa určená k pohybovým aktivitám. A zřejmě nejsme jediní, stačí se (nejen) o víkendu podívat kolem sebe a uvidíte celou řadu lidí, kteří běhají nebo jezdí na kole. Pokud chcete patřit do té druhé kategorie, ale nemáte kolo, Subaru má právě pro vás zajímavou nabídku. Jsme si jistí, že zaujme i ty, kteří třeba jen pokukují po výměně současného bicyklu za nový.

Subaru totiž představilo zbrusu nový model jízdního kola, který nabízí nejen stylové lakování v šedomodré metalíze – totožné s modely této japonské značky – ale také kvalitní technické zpracování.

https://www.facebook.com/SUBARU.CZE/photos/a.497166853399/10158517793853400/?type=3

Bicykl dostal pojmenování Subaru EX a jeho celková hmotnost je 10 kilogramů. Důležitá technika kola, od převodníku, přes řetěz, brzdy, náboje nebo přehazovačky, je od Shimana. Rám je hliníkový a přední vidlice odpružená. Velikost jízdního kola je 21 palců. Kolo je s rámem, tedy se dá označit jako pánské. Ale jsme si jisti, že si jej užijí i dámy. Navíc je možné si na něj objednat Subaru polepy. Styl prostě musí být! 

Přečtěte si také:  Autu se za jízdy uvolnilo kolo a nabouralo zaparkované auto. Škoda je vysoká

A teď to nejdůležitější. Jízdní kolo najdete v Subaru butiku a jeho cena je 27 990 Kč včetně DPH. Skladem je ale jen jeden jediný kus, pokud tedy hledáte třeba ideální dárek pro cyklistického nadšence pod letošní stromeček, moc neváhejte.

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek