Chtěli udělat radost dítěti k narozeninám. Defilé hlučných super aut překazila hysterická sousedka

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Cars Across Texas -  17. 5. 2020


Koronavirová infekce zasáhla prakticky celý svět. Každý jednotlivý stát se s ní pere po svém, ale jedno mají všechny země společné. Ze dne na den byly ukončeny snad všechny větší i menší veřejné akce, srazy aut nevyjímaje. Snad se to ještě během letošní sezóny změní, ale zatím musí ti, kteří se chtějí sejít a ukázat svá auta, improvizovat.

Takovou jednu velkou, hlučnou, ale také pomalou improvizaci předvedla parta majitelů velmi zajímavých aut, která si říká Cars Across Texas. Jeden z jejich členů je požádal, jestli by se svými auty pomalu nepřijeli před jeho dům, kde by párkrát vytočili motory, aby tím udělali radost jeho malému dítku, které má narozeniny. Nápad celkem zajímavý, ovšem ne každý je ochoten poslouchat všechna ta hlučná auta. Obzvlášť na klidném, možná až trochu nudném americkém předměstí.

Kvůli koronaviru se nemohou konat automobilové srazy, burzy, ani další (nejen) autařská setkání. Rozhodla to vláda

Až příliš hluku

Vše začalo dobře, sjela se velká spousta účastníků, kteří si ovšem nenechali ujít příležitost, aby o sobě hlukem z motorů a výfuků dali vědět hned u prvních rodinných domů. A to se ukázalo jako problém.

V místě, kde je asi největším vzrušením to, že má někdo delší trávník, než povolují sousedské normy, působilo takové defilé super aut jako červený hadr na býka. Tím býkem pak byla jedna ze sousedek, kterou hluk z aut vytočil natolik, že prostě svou osobou zablokovala silnici. Celé to skončilo velmi ostrou hádkou, voláním policie a požadavkem dotyčné, aby někteří byli okamžitě odvezeni do vězení.

Faktem je, že nešlo jen o tuto jednu ženu, do hádky se pustila celá řada lidí. Vyprovokovala ji ale jen ta jedna. Vše je vidět v úvodním videu, celý problém startuje v čase 11:32.

Zajímavá dohra

Níže pak najdete druhé video, které zobrazuje stejnou partu, tedy Cars Across Texas a na stejném místě. Do klidného předměstí se totiž vrátili a to v mnohem větším počtu. Nešlo ale o nějakou provokaci. Všichni byli na místo pozváni většinou sousedů, ovšem za podmínky, že se vzdají jakékoliv rychlé či nebezpečné jízdy.

Přečtěte si také:  Ti, kteří nemají na Lamborghini Sterrato, mohou jásat. Italové uvedli jeho levnější a ekologičtější verzi

A co ta, které přehlídka hluku tak moc vadila? Její rozčílení eskalovalo tím, že svůj dům nabídla k prodeji a chce se odstěhovat.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *