SUBROUK-subaru-gl-volkswagen-beetle-na-prodej

Chcete auto, které nikdo nemá? Kupte si Subrouka!

Od Pavel Srp | 31. 12. 2017


Je jen málo těch, kteří se mohou pochlubit tím, že nikdo další nejezdí stejným autem. A nemusí je to hned stát desítky nebo stovky milionů, stačí jen odvaha.

A dokazuje to také tvůrce tohoto  jak jsme si ho soukromě pojmenovali – Subrouka. Jde totiž o křížence Subaru a klasického brouka. Zatímco přední část pochází ze Subaru GL z roku 1985, ta zadní je naopak z Volkswagenu Beetle z roku 1973. Prostě obě auta uprostřed rozřízli a zase je svařili k sobě. A nutno uznat, že ostré hrany Japonce a kulaté tvary brouka spolu vypadají vážně zajímavě.

Obě auta si prý také ponechala své původní motory, protože Subaru ho má pod přední kapotou a brouk pod zadní. V obou případech jde o malé čtyřválce. Jestli ale fungují oba dohromady a nebo si lze vybrat, případně je to nastaveno ještě jinak, to prodejce neprozradil.

Pokud by se vám tohle auto líbilo, pak za něj budete muset zaplatit minimálně tři tisíce dolarů, tolik za něj prodejce chce. Inzerát najdete ZDE. Auto se nachází v americkém státě Florida.