Česká republika vítá nové obchodní zastoupení Lamborghini

Autor: Tisková zpráva - 10. 4. 2015


Velkolepou akcí slavnostně otevřela značka Lamborghini svoje obchodní zastoupení v Praze a vstoupila na trh v České republice. Za přítomnosti Stephana Winkelmanna, prezidenta a generálního ředitele společnosti Automobili Lamborghini S.p.A., byl oficiálně představen nový automobil pro český trh Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce. Akce se konala v novém showroomu Lamborghini v Praze, který se nachází v obchodní čtvrti, jen 4 km od centra hlavního města České republiky, a dokonale reprezentovala vizionářský a čistý styl Lamborghini.

lamborghini-praha-01

Zákazníci a VIP hosté Lamborghini, včetně politiků a hostů z pražských sportovních, obchodních a uměleckých kruhů, se připojili k vedení společnosti Automobili Lamborghini při otevření pobočky Lamborghini v Praze a při prezentaci luxusního sportovního vozu Aventador LP 750-4 Superveloce.

„Nová přítomnost Lamborghini v Praze představuje náš závazek vůči našim zákazníkům na tomto slibném trhu,“ řekl Stephan Winkelmann. „Jsem velmi rád, že náš nový vůz Aventador Superveloce byl uveden na trh v České republice. Naši zákazníci zde mají tuto značku rádi pro svou nejmodernější technologii a design.“

Dohoda o obchodním zastoupení pro zastupování italské značky byla podepsána se společností Exclusive Cars Vertriebs GmbH, dceřinou společností Porsche Holding Salzburg, zavedenou společností pro prodej luxusních vozů. Tato společnost je partnerem nejslavnějších světových luxusních sportovních automobilových značek, a tak společně se společností Porsche Inter Auto CZ, s. r. o., která byla jmenována jejím servisním partnerem, získala vysoké renomé pro své vynikající služby zákazníkům.

„Převzetí odpovědnosti značky Lamborghini v České republice je pro nás velká čest, ale také velká zodpovědnost vůči našim zákazníkům a výrobci. Je to velmi důležitý milník ve více než 20leté historii společnosti Porsche Inter Auto CZ,“ řekl Christian Lang, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ.

lamborghini-praha-02

Autorizovaný prodejce Lamborghini Praha s prodejní plochou 265 m2 nabídne kompletní řadu modelů Lamborghini a exkluzivní řadu výstavních modelů Collezione Automobili Lamborghini v showroomu pro čtyři auta. Servisní zařízení společnosti Porsche Inter Auto CZ nabídnou záruční a pozáruční opravy a služby na dvou místech v servisní dílně, jakož i prodej náhradních dílů a příslušenství.

Nové Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce se zvýšeným výkonem, nižší hmotností, lepší aerodynamikou a inovativní technologií je čistou inkarnací Lamborghini k dnešnímu dni: nezaměnitelné DNA supersportovního provedení, dynamické nadřazenosti a výjimečné precisnosti značky Lamborghini.

Zaměření na snižování hmotnosti při současném zahrnutí inovativní technologie vedlo k nejsportovnějšímu, nejrychlejšímu a nejemocionálnějšímu provedení vozidla Lamborghini, které kdy vůbec bylo v sériové výrobě vyrobeno. Hmotnost byla dále snížena o 50 kg díky zvýšenému použití lehkých slitin, včetně významného použití uhlíkových vláken. Výkon V12 motoru s atmosférickým sáním byl zvýšen na 552 kW/750 koní. To má za následek poměr výkonu k hmotnosti 2 kg/hp. Superveloce zrychluje z 0 na 100 km/h za 2,8 sekundy a dosahuje maximální rychlosti vyšší než 350 km/h.

lamborghini-praha-03

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru