carlex-design-ford-ranger-raptor- (3)

Polský úpravce Carlex Design odvádí hodně zajímavou práci, nejvíce se zaměřuje na interiér. A jeho důkladné úprava nechybí ani u jednoho z nejnovějších projektů, který byl založen na pick-upu Ford Ranger.

Ford Ranger je povedený pick-up, který speciálně ve verzi Raptor vypadá velmi dobře už z výroby. Pokud ale Raptor nemáte anebo nechcete, můžete svůj Ranger odvézt do Carlex Design, kde vám ho upraví. Některé detaily se vrcholnému Rangeru Raptor budou podobat.

Přečtěte si také:  Chytrá technologie řidičům připomene, že nechat dítě na slunci v autě může skončit tragédií

Pojďme se ale podívat nejprve na exteriér. Tady jsou úplně nová kola Pickup Design s pneumatikami BF Goodrich All Terrain 265/65 R18. A protože jsou tato kola výrazně širší než ta sériová, dostal upravený Ranger ještě výraznější rozšíření blatníků než má Raptor. To pak vpředu navazuje na nový nárazník s poměrně složitým designem.

Nová je i maska chladiče, která se od té sériového zcela odlišuje. Logo FORD zmizelo a místo toho tu je nápis „CARLEX“ a logo úpravce. Nad přední světlomety je instalován nástavec usměrňující vzduch a působící jako ochrana kapoty. Nový je také rám na korbě, ale i prahové nástavce. Ani na jednom z těchto doplňků loga úpravce také nechybí.

Přečtěte si také:  Dvě známé tuningové firmy spojily síly a daly vzniknout pekelné konkurenci supersportů v luxusním kabátě

Interiér je úplně nově přečalouněný, ale protože je v černé barvě, není to na první pohled tak znát. Za sportovní byla vyměněna původní přední sedadla a stejně jako ta zadní byla přečalouněna. Dostala pěkný prošívaný vzor a proužek s názvem úpravce. Nově potažen byl také volant, který samozřejmě také dostal logo Carlex Design.