Bugatti Veyron je přesně ten typ vozu, kterému se i přes ukončení jeho výroby a prodeje bude nadále věnovat významná pozornost. Ať už v aukčních síních nebo z hlediska úpravců. Jednou takovou společností je i Oakley Design, kterou můžete znát především jako úpravce vozů Porsche. Kluci se toho ale nebojí a vrhli se do nejhlubších vod hypersportů za desítky milionů korun.

Po úpravě se Veyron pyšní prakticky novou karoserií z uhlíkových vláken. Karbonem se nešetřilo ani na řadu různých detailů, nejvýraznější změnou je asi nový kryt motoru. Mimo zakázkově vyrobené karoserie byla speciálně vyrobena také kovaná kola s centrální maticí. Myslelo se samozřejmě také na interiér, který využívá stejného kontrastu jako exteriér vozu.

Úpravy motorového prostoru jsou asi to poslední, co by Bugatti potřebovalo. Veyron, který podstoupil úpravy u Oakley Design, je jedním z původních Veyronů 16.4, což znamená, že výkon čtyřikrát přeplňovaného šestnáctiválce dosahuje maximálního výkonu 1001 koní (736 kW) a točivého momentu 1 250 Nm. Nyní už však ne. Po blíže nespecifikovaném zákroku má tento upravený Veyron výkon 1 145 koní (843 kW) a točivý moment byl elektronicky omezen na hodnotu 1 500 Nm. Jako jeden z prvních se k upravenému Veyronu dostal známý car spotter Shmee150 a vy se můžete podívat na jeho video.