nesmyslne-snizeny-auto-sraz-video

Tuning aut tu je s námi odnepaměti, je to součást lidské přirozenosti, která u některých velí „odlišit se“. Auto je na to ideální, protože s ním vyjádříte i část své osobnosti. Nic by se ale nemělo přehánět, chce se nám říct, ale proti gustu… Vždyť to znáte.

Někteří majitelé aut ale úpravy svých aut dovádějí do úplného extrému. Typickým příkladem jsou Japonci. Jejich styly úprav jsou hodně odvážné a v oblibě mají i brutální snížení s odklony, u nichž byste si mohli myslet, že někde po cestě ohnuli nápravu.

Přečtěte si také:  Se svým sníženým autem se zasekl na retardéru. Nešlo to tam, ani zpátky

Taková auta pak ale mohou mít problém i při běžném ježdění, což ostatně dokazuje i přiložené video. Na tom je vidět odjezd několika takto brutálně snížených aut z akce. Na silnici vede malý kopeček, který důkladně prověří nejen uchycení nárazníků, ale i stav podvozku. 

Jak vidno, všichni nakonec odjedou, ale zvuky, které se od jejich aut občas linou, rozhodně nejsou na poslech příjemné. Ani bychom se nakonec nedivili, kdyby brzy jejich auta vypadala jako ta, která se používala ve Flinstoneových.