Britská média už několik dnů žijí nehodou, která se stala v centru Londýna. To proto, že hlavním aktérem je právě v britské metropoli rapper Mr A.M.P. Ten jel společně s dalším rapperem, který si říká Swarmz, ve vypůjčeném Ferrari 488 GTB a naboural přitom do městského autobusu.

Policie nehodu ještě vyšetřuje, ale pro tamní kanál Sky News prozradila, že za nehodou stojí rychlost. Velkou shodou náhod se při nehodě nikomu nic nestalo. Hodně k tomu dopomohl i fakt, že v autobusu v době nárazu nikdo nebyl. Pokud by to bylo jinak, mohla mít nehoda mnohem vážnější následky, protože několik sedadel v autobusu je nárazem vážně poškozeno. O žádný městský ťukanec tedy zjevně nešlo.

A dokazuje to i zbytek půjčeného Ferrari 488 GTB. Náraz zcela zdemoloval přední část auta. Obě kola jsou vylomená a z úložného prostoru zbylo jen pár třísek. Je jisté, že pojišťovna to označí za totální škodu, ale je dost pravděpodobné, že motor, tedy osmiválec o objemu 3,9 litru, to mohl přežít bez větší úhony.

Na sociálních sítích se to hemžilo komentáři o tom, kdo auto řídil, ale na profilech obou hudebníků je jasno. Zatímco Swarmz zveřejnil fotku s textem, že on to nebyl, tak Mr A.M.P. zveřejnil fotku nabouraného Ferrari.

View this post on Instagram

Crashed da rarri

A post shared by Mr A.M.P 📈 (@bobbyofficial_1) on