Pokud jste fanoušky britského televizního pořadu Top Gear, jistě vám Toyotu z nadpisu připomínat nemusíme. Pokud ale nejste, pak vězte, že trojice moderátorů vzala „nezničitelný“ pick-up Toyota Hilux a snažili se ho všemožně zničit, včetně toho, že ho postavili na střechu demolovaného paneláku. I pak ale šla nastartovat. Příběh BMW X5 z přiložených videí je dost podobný.

Jde o první generace tohoto SUV, které vlastně dnešní segment luxusních SUV ustanovilo. Nebylo tehdy až tolik do terénu jako spíše na silnici, ale pohon všech kol nabízelo v kombinaci se všemi motorizacemi.

V prvním videu je vidět poměrně těžký terén s mnoha nerovnostmi, ale i příkrými kopci – asi v nějaké pískovně. Řidič se s BMW X5 rozjede do kopce, ale těsně pod jeho vrcholem se zastaví. Auto špatně zajístí (anebo ho nezajistí vůbec?) a to se nekontrolovatelně rozjede dolů. Jednou to nestačilo, takže to zkusil znovu.

Pak se pánové rozhodli, že X5 je málo zničená, takže ji zvedákem za práh zvedli a povalili dolů. Šla několikrát přes střechu, ale když dopadla, jeden z mužů do něj sedl, otočil klíčem a auto… nastartovalo!

X5 era o data o masina adresata celor cu dare de mână. Acum, cade prada distrugatorilor de fiare datorita pretului prea mic…daca sunteti pasionat BMW aceste imagini "doare" 😂Distribuie si tu daca ti-a placut!!!😘#motor24 #x5Vrei sa-ti vinzi masina?! Adauga un anunt gratuit ➡️ www.motor24.ro

Zveřejnil(a) motor24.ro dne Pondělí 11. červen 2018

A protože auto přežilo, muselo se přijít s něčím ještě „větším“. Nepotřebné díly byly odstraněny, původní kola byla vyměněna za jiná s obrovskými terénními pneumatikami, byla mu uříznuta střecha a naopak přidám ochranný rám.

No, a pořádný bastard je na světě…

Ultimate BMW X5 Buggy

@ academegDj Nev Remixes & Edits 2.0edited by tuned and boosted

Zveřejnil(a) Tuned and Boosted dne Neděle 10. červen 2018