BMW spojilo síly se Samsungem a uvádí limitovanou edici Galaxy S23 Ultra inspirovanou BMW M3

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: BMW - 10. 2. 2023


Samsung v těchto dnech uvádí svou vlajkovou loď mezi mobilními: Samsung Galaxy S23 Ultra. Pouhých 1000 kusů tohoto telefonu spatří světlo světa jako limitovaná edice s designem BMW. Vzdá tak hold současné, ale i první generaci BMW M3.

Design mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition vychází z dědictví BMW M. Telefon po zapnutí spustí grafiku obsahující logo značky Samsung a logo BMW M. Kryt telefonu je inspirován tvarem kapoty a vertikální mřížkou ledvinek současné generace BMW M3. V telefonu je také nainstalována aplikace BMW Vantage, která uživatelům umožní vstoupit do online světa BMW. A milovníci ostřejší jízdy jistě ocení poukaz do BMW Driving Center, kde je profesionálové naučí jak dynamickou, tak bezpečnou jízdu.

Telefon je součástí kolekce, v rámci které zákazník dostane také fotoknihu s historickými fotkami světa BMW M, plakát, ale i hodiny, klip na sluneční clonu a kovový přívěsek na klíče BMW M.

 

Předobjednávky na tuto limitovanou edici budou spuštěny 13. února, oficiální zahájení prodeje bude 17. února. Špatnou zprávou je, že kolekce je k dostání pouze přes korejské zastoupení BMW.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru