2021-spy-foto-bmw-rady4-velke-ledvinky- (5)

To, čeho jsme se v duchu obávali, se opravdu stane skutečností. Když BMW představilo ve Frankfurtu Concept 4, doufali jsme, že se v sériové verzi neobjeví. Nová generace BMW řady 4 ale obří ledvinky přes celý přední nárazník dostane. Ukazuje to prototyp, který je sice stále zamaskovaný, ale velké ledvinky pod maskováním prosvítají.

BMW ve Frankfurtu oficiálně uvedlo Concept 4

Naznačovaly to už nedávno uniklé fotky, kde bylo vyfoceno auto s obřími ledvinkami zcela bez maskování. BMW Concept 4 to ale nebyl. BMW se k tomu – logicky – nijak nevyjádřilo. Potvrdilo jen to, že jiné uniklé fotky opravdu ukazovaly chystané reálné BMW M3 současné generace.

Na špionážních fotkách nové čtyřky (zdroj: Motor1.com) to vypadá podobně jako na Conceptu 4. Ledvinky jsou podobně tvarované, ale i velké. A vypadá to, že v nich je stejný grafický vzor jako právě na frankfurtském konceptu. Mimochodem na uniklé fotce, o níž BMW nic neprozradilo, je výplň masky jiná. Nejsou tam grafické prvky, ale je celá černá. Mohlo by to být nové BMW M4?

A vlastně by to dávalo smysl. Vždyť BMW ledvinky zvětšuje s každým novým modelem, to ostatně perfektně potvrdil náš nedávný test modernizovaného BMW řady 7.

Test BMW 750i xDrive (2019)