Rusko je prostě životní styl, což krásně dokazuje i následující projekt z místních silnic. Jde o přestavbu fantastického BMW řady 7 druhé generace s označením E32. Na svou dobu šlo o velmi luxusní vůz, který nabízel například automatickou klimatizaci, telefon, elektricky nastavitelná sedadla i volant, ale třeba také ledničku a spoustu místa a pohodlí. Ne nadarmo ho milovali manažeři politici nebo filmové hvězdy.

V Rusku ale toto auto dostal úplně jiný rozměr. Fotogalerie ukazuje projekt založený na BMW řady 7 (E32), z něhož tu zůstala vlastně jen karoserie. Ruský majitel se ze stylové sedmičky totiž rozhodl postavit hodně zběsilý off-roadový speciál. A to se mu rozhodně povedlo.

Tohle sedmičkové BMW dostala úplně jiný podvozek, jiná kola obutá do speciálních off-roadových pneumatik a velkou změnou prošlo i pohonné ústrojí. Poháněná jsou všechna čtyři kola a o pohon se stará nový motor V8 o objemu rovných pěti litrů s výkonem pěti stovek koní. Ta ovšem jistě nepochází z této generace BMW řady 7.

Ačkoliv se nám tento terénní projekt zrovna dvakrát nezamlouvá, majitel rozhodne nejde upřít pořádná dávka snahy a práce. Auto zvládne projet asi úplně všechno, což se nakonec na ruské silnice jistě hodí.