Svět internetu je nekompromisní. A když uděláte něco jako SupercarBlondie, musíte očekávat ostré reakce. V jejím případě je to 50:50. Polovina komentářů je nadšená, druhá polovina se do Alex Hirsci, jak se blondýnka jmenuje, drsně opírá. Někteří ji nešetří nevybíravými poznámkami. Jakkoliv je to, co youtuberka udělala minimálně zvláštní, je to její auto a může si s ním dělat, co uzná za vhodné.

Vezmeme to ale od začátku. Když Alex v květnu nový Rolls-Royce Wraith přebírala, už tehdy tvrdila, že s ním má velké plány. A jak se ukázalo, pojem velké je v tomto případě důležité slovo. Opravdu do toho šlápla.

Wraith odvezla do servisu v Dubaji, kde žije, a domluvila, že jej upraví podle svého. A rozhodla se, že místo dnes oblíbeného polepu jej upraví pomocí barvy a PET láhve jako kyvadla.

Známá blonďatá youtuberka si udělala radost novým supersportem. Tipnete si jakým?

Lakování nebo malování pomocí kyvadla může vypadat skvěle, jenomže v tomto případě se to asi tak úplně nepovedlo. Stejně jako většina žen, má i Alex tak trochu problém se vším, kde se s něčím hází. A rozhýbat kyvadlo, tedy PET láhev s barvou tak, aby byl výsledek bezchybný, je prostě těžké. Po pár pokusech nanečisto to ale Alex opravdu udělala.

A pak už jen zírala s otevřenou pusou. A my také. A všichni, kteří s ní byli na místě jakbysmet. Láhev totiž v první chvíli vůbec nešla plynule a rozlila barvu po blatnících, zrcátkách a dokonce i na pneumatiku. Když se lahev uklidnila a nabrala správné tempo i směr, dopadla většina barvy na střechu. A to už tak špatně nevypadá!

Jak ale vidno z reakcí majitelky auta, není to tak úplně to, co čekala. Něco nám ale říká, že ten lak není napořád. Na konci videa jej sice zkusí odstranit pomocí vysokotlaké myčky, ale nepodaří se. video ale bude mít pokračování a je dost dobře možné, že se ukáže, že to bylo celé jen žert. Čemuž by mimochodem odpovídalo i to, kde auto lakovala. Žádné super čisté prostřední bez prachu a kolem navíc stála řada velmi drahých aut, která byla v dostřelu láhve s barvou. Stačilo jen víc máchnout. Tak uvidíme, jak to dopadne.